Nabídka

Provádíme stavební a silniční práce, výstavbu a opravy silnic

Díky mnohaleté praxi a týmu zkušených profesionálů si umíme poradit v každé pracovní situaci. Ať už se jedná o stavební práce, úpravu terénu, příprav podkladů až po finální pokládku živice. Naše dlouholetá praxe nám také dovoluje podpořit připravovaný projekt vlastní radou či zkušeností z praxe.

Provádíme kompletní stavební práce...
Provádíme kompletní výkopové práce, přesun hmot, betonáže, armování, stavby a rekonstrukce budov (domy, komerční objekty, pergoly, oplocení a pod.), stavby a rekonstrukce propustí, dláždění lomovým kamenem, pokládka obrub, zámkových dlažeb, opravy kanalizačních šachet a vpustí, instalace a demontáže svodidel, řezání povrchů, zalévání spár, a další práce..
Strojní pokládka živičných směsí..
Pokládka živice, pokládka recyklátu, pokládka betonových směsí, pokládka štěrkodrtí do frakce 0-63, pokládka jednovrstvého asfaltového nátěru se zadrcením, pokládka dvouvrstvého asfaltového nátěru se zadrcením, pokládka PMJ -penetrační makadam jemný, pokládka PMH - penetrační makadam hrubý
Pronájem stavební techniky a týmu zkušených pracovníků...
Nabízíme firmám pronájem naší stavební techniky a vozového parku. Disponujeme řadou kvalitních strojů. K tomu Vám nabízíme i tým našich odborně zaškolených a zkušených pracovníků. viz galerie
Autodoprava a kamionová doprava...
Nabízíme Vám možnost kamionové autodopravy, dopravy sypkých materiálů a živičných směsí, odvoz zeminy. Zaroveň zajišťujeme i MKD.

Snažíme se vždy vyhovět každému zákazníkovi nehledě na rozsah realizace a velikost zakázky. Náš tým pracovníků za dobu působení firmy realizoval úspěšně velkou řadu zakázek a naše zkušenosti nám dovolují provádět i ty nejsložitější akce. Doufáme, že s námi budete také spokojeni a že se rozhodnete právě pro nás..